eRozrys

eRozrys je online software určený pro zjednodušení objednávek dílců při výrobě nábytku. Je možné jej instalovat na serveru zákazníka a propojit s programem Optimik.

eRozrys nabízí:
- Jednoduchý, intuitivní způsob pro zadávání objednávek
- Rychlou optimalizaci s pomocí optimalizačního softwaru
- Management zákaznických objednávek
- Tvorbu optimalizací a CNC souborů

Zadávání objednávek

První krok je přihlášení se do systému. Pokud nemáte účet, můžete si jej velmi snadno vytvořit. Přístup musí být odsouhlasen administrátorem systému.

Po přihlášení můžete zadat objednávku.

eRozrys přihlášení do systému

Proces se skládá z:
- Volby materiálu (včetně dýhy a tloušťky)
- Volby hranovací pásky
- Vložení rozměrů dílců a volby hran s hranovacími páskami

Doplňkový CNC modul nabízí možnost objednání dílců složitějších tvarů. Můžete vybrat z nabídky předdefinovaných dílců a přizpůsobení jejích rozměrů Vašim potřebám. Po ukončení objednávky, je k dispozici pro stažení soubor pro CNC stroje.

eRozrys CNC

Po nastavení všech parametrů zbývá již pouze stisknout tlačítko „Uložit“.

eRozrys ukládání parametrů

Optimalizace

V seznamu nabídek můžete vidět svou novou objednávku. Dalším krokem je zaslání objednávky na optimalizaci. Po chvilce čekání obdržíte kompletní nářezový plán objednávky.

eRozrys seznam nabídek

Kalkulace ceny vychází z ceny materiálu, ceny strojového zpracování a využití dílce. Všechny tyto ceny může změnit systémový administrátor. Pokud odsouhlasíte výpočet ceny, můžete poslat objednávku do výroby. Pokud ne, můžete změnit objednávku a zaslat ji opět na optimalizaci. Administrátor systému může stáhnout optimalizované soubory připravené systémem přímo ze stránky s objednávkami.

Jako administrátor můžete spravovat objednávky zákazníků na stránce se seznamem všech objednávek.

eRozrys objednávky

Objednávky můžete vyhledávat s využitím filtrování. Pole Stav a Datum realizace jsou jednoduchou cestou jak informovat zákazníka o aktuálním stavu objednávky.

Správa desek a hranovacích pásek

eRozrys ukládá všechny informace o materiálu na jednom místě. Každý materiál je identifikován unikátním číslem a názvem. Můžete taky upřesnit rozměry, výrobce a cenu pro tři rozličné kategorie: maloobchod, velkoobchod a super velkoobchod. Toto je také prostor, kde můžete propojovat desky s jejich hranovacími páskami, což zaručí korektní přiřazení materiálů a pásek.

eRozrys informace o materiálu

Doplňkové moduly nabízí další rozšíření možností eRozrys. S dodatečným modulem pro tvorbu cen můžete například nastavit individuální tvorbu cen při nářezech a přidávání hranovacích pásek pro každou desku. Jiné moduly umožňují přiřadit struktury, využívání online platebního systému a tak dále.

Pro bližší informace a cenovou nabídku nás, prosím, neváhejte kontaktovat.